четверг, 28 июля 2011 г.

***

     Це хрінь коли вам кажуть про творчу кризу, це брехня коли запевняють про неможливість писати... творчість або лізе назовні як волосся з вашої шкіри або стирчить обридливим вївшимся пушком ще з дитинства коло ваших губ... ТАК бо зробити епіляцію цих малих вусиків погано, так привчили вас радянські бабусі - будеш чіпати і ВОНИ ВИРОСТУТЬ ... так і з творчістю ...

   ...Ні, вона не виросте густа густа, якщо її щоразу лезом клавіатури зголювати у свій блог.  Але якщо росте можна і голитись.


Не вірте коли вам скажуть: ти почухаєш спинку мені, а я почухаю тобі. повірили програли, той хто чухає першим програє, скажіть так, але ти перший чухаєш. І зоставте в дурнях того хто хотів зоставити в дурнях вас. ... що? довіра? щирість? доброта?... їй бо ви подібні до дитини. Можливо ви ще вірите в те що якщ овилізти на транспортер і почати казати людям правду вони підуть за вами на барикади? Чи збудуют ьсвої барикади? ... як мило. барикади з квіточок і галюценогенів. Тіл з прекрасними персами.... Кишки яких так мило цвіркають з під танків.

...МИ це ваша епоха. Останні люди. БУДЬ ПАЦАНОМ! Вась ... а нє псом йобана. Прахавай жизнь і атвєчай за базар.

...МИ твій електорат, твоя еліта, твоє навчання, твоя медецина, твоя міліція, твої вчені... нам на все похуй. Особливо на тебе - якщо тобі нічого нам запропонувати, але якщо є і забагато можемо продати навіть батьківщину.

...МИ твої інтернети, сповнені правдою змішаною з гівном в такій пропорції як ложка дьогтю в бочці меду. тільки від цієї ложки правди кривишся а від бочки гівна в захваті.

...Ми легальні одні наркотики і нелегальні інші...

...ми рівність - бо бути кращим занадто тяжко, кращі вже є, кращих вибрала колись доля. давайте обирати кращих за кількістю грошей, це куди простіше ніж вибирати кращих за субєктивним оцінюванням всих якостей ...

ми це ти ... ми вже поруч, дай нам руку. Досить мріяти про надлюдину. Про щоти? ти псих, іди добровільно в психушку...Ви довіряєте людям? Хочете поділитись з ними чимось? Хочете допомогти їм чимось? ... яка ж у вас сильна дитина.... о ні. Нічого не давайте людям. нічого окрім милостені, а ще заставте людей просити у вас їїї...  чи ви занадто бідні щоб давати милостеню?


Вітаю всіх стомлених.
Клуб невдах можливо знову в ефірі...

Комментариев нет:

Отправить комментарий