четверг, 19 января 2012 г.

Якщо згадате як це було...скажіть мені - РОЗДУПЛИСЬ

     В сьогоднішній день дивного св"ята плавославних християн я хотів би поговорити про традиції. Але чому?
     Чому скажети ви, існують дивні традиції іти і св"ятити воду в цей день попами, а тисячі люду стоять, якщо не до осв"ячених колодців чи ритуальновтіленних батюшок, що святять воду,  то навіть до прорубів в річках - і благо хоча  б є моороз зараз щоби їх прорубити....

     На яку суть спитаєте вbІ мене водосвячення? - і я відповім. Ми слухаємо повільну і милу пісню.... я розказую:     Ще з давніх давен люди встановили, що різноманітні дати РОКУ міри КАЛЕНДАря мають певну силу. Дати були поєднанні з місячними і сонячними циклами. Найкращі і цілющі трави, наприклад, можна було збирати у літнє сонцестояння... але зимнє сонцестоянння  в нашому кліматі відбуваєтся десь в 20 цятих числах - цього року - Коляда була 22 грудня, а через 12 днів відбуваєтсья водосв"ят. Це час коли земля перебуває найближче до сонця. А тому вся вода, яка потрапляє протягом дня під сонячне проміння заряджається по повній і є цілющою. Наче трава на купала... тільки в іншому сенсі.

     Ото ж 4-того січня всі мали виставляти певні горщики з водою на ґанок для освячення самим сонцем.... але коли зараз 19 нацятого числа тупо невмоленно величезні натовпи стовбичать під монастирем в надії отримати з далекого освяченого колодязя воду і освятити її в батюшки, мені трохи моторошно. Невже вони вважають, що та вода вилікує всі їх проблеми? Виповнить всі їх бажання і лиш по бризкоту очистить енергетику навколишньої зони? - фі... г... ня...
    Всі слухаємо пісню і сподіаємося лиш на те, що людина, яка освячує воду з колодязя, яка можливо містить притоки місцевого санвузвла.... освячує її своїм духом настільки правильно і миролюблю. християнськи і пацифістично що ця вода становить багато заряджену рідину. Енергією свого позитиву вона буде рятувати життя....Але завжди буває не так.

    Хто х вас знає що приносить з собою погане благословіння на воду (В 2 літровій пляшці з під пива) ще одного батюшки? - Ніхто.

Щасливого свята єретиик.
Ітиниа віра завжди поруч...

Ітиність завжди ближчє ніж здається

1 комментарий: