четверг, 7 июня 2012 г.

2

   З нічого береться тільки ніщо...

   Всесвіт дуже дивна, але до дідька збалансована система. Була така гра, яка починалася з того що стояли ваги і був різний набір вантажів, ваги треба було збаланскувати. З кожним рівнем кількість і складність збільшувалася, проте найменша зміна впливала часто сильно і докорінно.

   Наш всесвіт дуже сильно збалансована система, проте порушити будь який баланс сил досить легко. Треба прикласти нову силу чи змінити  певні значення. Якщо змінити хоча б на 1 соту магнітну сталу нашого світу він був би ну зовсім інакший.  Якщо ж змінювати більш прості речі, скажімо визначити хочеш ти полити квітку в горщику чи ні і як сильно ти хочеш її полити то зміниш лиш космос цієї квітки. 

   Але з нічого не може взятись щось. Завжди користуйтесь цією думкою. З пустки не можуть взятися гроші, знайомі, успіх чи життя. Завжди мають бути якісь первинні складники і дія.
Життя зароджується з первородного бульйону а галактики з кульки абсолютної плотності і вибуху. 

   Як би нам не хотілось вірити в можливість отримання всього з нічого - в даному всесвіті цього нема. А якщо ви навчились брати речі з інших світів протягуючи їх в цей зверніться буль даска до наших науковців - і поможіть їм пліз 

Комментариев нет:

Отправить комментарий