вторник, 6 ноября 2012 г.

Порух знебарвлючого світла
Вітрезвляючий рухи в невідоме
Я дивлюсь прямо у вімкнений
Монітор який веде із мого дому
У простори інтернет незалежності
Де новини і суфікси важливого
У далекі простори пяного
Грубого і трохи дивного.


Доброговечора моїм нечитачам неважливого блогу нецікавого автора.
Я давно втратив актуальність. Не пишу нічого про вибори. Не пишу нічого про законопроекти. Про введення регіональних мов. Про скотинство власного народу. Не пропагандую ніяких політичних партії течій і ідеалів. Трохи цинізму не завадить жодній політичній партії. Трохи гумору, і БАГАААТО зневаги )

Знаю, це просто тому що невистачає грошей на алкогол, роботи на гроші, і зусиль на роботу.  Але коли в твомєу організму єдина енергія що є це енергія яку ти тириш в інших живих організмів нічого дивуватись.

 Коти як вам відомо здавна були енергетичнимивампірами. Типу саме того кли в тебе щось болить кіт приходить лягає на твоє хворе місце і тобі стає легше. Так типу хотів би робит иі я. Коли вам погано я хоітв б ивислухат иваші проблеми ввібрати негатив і вам би ставало легше а мені можливість написати нові і нові дописи пафосні інтервью і навіть  інші штуки.
Натомість єдиним джерелом егнергії так і являє собою алкоголь. КОроткий, дивнйи депресант... дає спалах який можна використати на пару слів.
Ей гдєти!? Я дам тєбє нємног освєта...
... вжіу.
енергія скінчилась

Комментариев нет:

Отправить комментарий